Озеленювач

Озеленювач

Озеленювач

Вони роблять наше місто красивішим, заквітчаним, зеленішим. Від їхніх умінь та працьовитих рук залежить чи будуть клумби, газони, кущі та дерева доглянутими. Є така професія – озеленювач. Ці люди створюють красивий інтер’єр вулиці, бульвару, присадибної території, парку. Без них місто би поросло бур’янами, а клумби перетворилися на занедбані ділянки.

Предметом праці озеленювача є безпосередньо рослина, чи то квітка, чи кущ, чі дерево. Озеленювач ділить кущі, висаджує розсаду квітів, дерева, поливає, розпушує грунт, зполює бур'яни, доглядає за рослинами і за допомогою нових світових технологій культури збільшує кількість вирощених квітів та асортимент квітково-декоративних рослин взагалі.

Перша умова роботи в цій сфері рослинництва - любов до усього живого, створеного природою, друге - терпіння й наполегливість. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини, таких як піклування, спостережливість, акуратність, старанність та необмежену творчість професії.

Після закінчення навчання слухач буде вміти: виконувати складні роботи із застосуванням машин і механізмів під час оброблення ґрунту, поливати та підживлювати зелені насадження у міських умовах. Відбирати насінники однолітніх квіткових рослин. Вирощувати саджанці відсадками від маточних кущів. Прищипувати пагони і вирізати гілки в потовщеннях на саджанцях у розсадниках. Заготовляти дерен механічними деренорізками. Викопувати комбіновані газони газонокосарками. Готувати принади, емульсії, розчини з отрутохімікатів. Проводити профілактичні заходи щодо захисту декоративних рослин. Звалювати дерева у міських умовах. Поливати квіткові рослини вручну. Виготовляти глиняні горщики. Оформлювати декоративні корзини. Виготовляти корзини для квітів.

Після закінчення навчання слухач буде знати: основні агротехнічні правила сівби і садіння квіткових і деревно-чагарникових рослин; асортимент садивного матеріалу; правила експлуатації машин, механізмів, які застосовуються під час підготовки ґрунту, садінні та догляду за зеленими насадженнями; правила проведення запилювання і обприскування зелених насаджень; організацію та безпечне ведення робіт під час механічного звалювання, розпилювання та корчування дерев у міських умовах; правила загострювання та правки ручних інструментів; способи приготування земляних сумішей; способи викопування дерев та кущів з оголеною кореневою системою.

Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
closeBtn

Замовте дзвінок:

ПОРТФОЛИО

Дизайн и вёрстка от Дарменко Андрея

Помощь при создании от Крохмалёва Даниила

Администратор сайта Крохмалёв Даниил