Маріупольський Професійний Коледж

Текстовий редактор Word

Текстовий редактор WORD

 

В процесі навчання слухач отримає знання за наступними темами:

 

  • Призначення редактора Word. Призначення програм обробки текстів. Основні елементи Word. Прийоми роботи з документом. Створення та редагування таблиць. Робота з об'єктами.
  • Робота із шрифтом у документі. Форматування тексту: робота зі шрифтом у документі: зміна стилю, розміру і накреслення, анімація шрифту, кольору, настроювання методу вирівнювання, настроювання параметрів абзацу, установка міжрядкового інтервалу. Створення нумерованих і маркірованих списків. Стовпчика.
  • Перевірка орфографії та граматики. Спеціальні засоби редагування тексту. Робота з блоками. Копіювання і переміщення виділеного тексту. Прийоми видалення текста. Використання при редагуванні буфера обміну. Використання тезауруса. Перевірка орфографії і граматики. Настроювання правил орфографічної і граматичної перевірки. Настроювання Word.
  • Перенос слів. Пошук та заміна. Перенос слів, настроювання правил переносу. Пошук і заміна в тексті. Автозаміна в тексті і її настроюванні.
  • Додаток Word Art. Малювання. Робота з зображеннями. Імпорт і редагування малюнків. Вставка і редагування фігурного тексту. Додаток Word Art. Створення малюнків засобами текстового редактора.
  • Збереження та друк документу. Збереження документів в електронній формі: розміщення документів на  диску,  збереження документів в електронній формі, архівне збереження документів. Сканери. Автоматичне розпізнавання текстів. Розпізнавання текстів у програмі Fine Reader, автоматичний переклад текстів.
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
closeBtn

Замовте дзвінок:

ПОРТФОЛИО

Дизайн и вёрстка от Дарменко Андрея

Помощь при создании от Крохмалёва Даниила

Администратор сайта Крохмалёв Даниил