Маріупольський Професійний Коледж

Робота у програмі Adobe Photoshop

Робота у програмі ADOBE PHOTOSHOP

В процесі навчання слухач отримає знання за наступними темами:

  • Загальні відомості про Adobe Photoshop. Інсталяція та налаштування програми. Запуск Adobe Photoshop. Загальний вигляд робочого вікна Adobe Photoshop, розташування інструментів для роботи.
  • Робота з текстом в Adobe Photoshop. Створення текстового слою. Робота з текстом. Різноманітні перетворення тексту: вигин, зміна кольору та розміру, обведення, збільшення, зменшення та масштабування і трансформація.
  •  Практична робота №1 «Робота з текстом».Застосування  інструментів для роботи з текстом в Adobe Fhotoshop. Створення власного текстового слою та його перетворення. Введення горизонтального та вертикального тексту, відтворення деформованого тексту, застосування стилів та кольору шрифта, вільна трансформація обраного тексту, обертання фрагменту обраного тексту, зміна розміру шрифта.
  •  Робота із зображеннями Adobe Photoshop. Завантаження зображення в робоче вікно программи. Зменьшення та збільшення яскравості, контрасності зображення. Додавання різноманітних ефектів: розмив, блиск. Обведення рамкою та ін.
  • Практична робота №2 «Обробка зображення» .Застосування  інструментів для роботи з зображенням в Adobe Fhotoshop. Підготовка зображення для друку за допомогою інструмента «рамка» - зміна розміру та кадрування зображення, корекція яскравості та контрасту зображення, усунення дефектів зображення за допомогою інструментів «штамп» і «кість», відтворення нового слою та його залівка кольором,  вибір фрагменту зображення за допомогою інструмента «виділення» та растушовка границь виділенної області, застосування інструментів «лассо» та «переміщення» для перенесення об‘єктів з одного зображення на інше, обробка контура перенесенного об’єкту інструментом «ластік», параметри збереження зображення.
Рейтинг: 0/5 - 0 голосов
closeBtn

Замовте дзвінок:

ПОРТФОЛИО

Дизайн и вёрстка от Дарменко Андрея

Помощь при создании от Крохмалёва Даниила

Администратор сайта Крохмалёв Даниил