Професії

Агент з постачання

Агент з постачання

Агент з постачання  – це фахівець  який займається просуванням товарів  і послуг  на ринок, це спеціаліст, який не тільки постачає товари,  представляє фірму клієнтам, але й створює її імідж.

Адміністратор

Адміністратор

Професія адміністратор має безліч різновидів:

Адміністратор готелю. Це перша людина, яку бачать відвідувачі. Він несе відповідальність за створення першого враження на гостей закладу. Йому необхідно зробити так, щоб воно стало неодмінне позитивним.

Діловод

Діловод

На сучасному етапі «Діловод» є однією з найбільш популярних спеціальностей, обов'язки якого полягають в обробці великої кількості документів. Кожній більш-менш великій компанії неодмінно потрібний такий спеціаліст.

Касир

Касир

Посада касира – одна із найпоширеніших. Вона є на більшості підприємств, організацій та установ. Касир здійснює прийом, облік, видачу та зберігання грошових коштів і цінних паперів, забезпечує їх збереження, оформляє документи та отримує грошові кошти в установах банку, веде

Касир торговельного залу

Касир торговельного залу

Касир торгового залу здійснює грошові розрахунки з покупцями за товари, вироби або послуги, що продаються у торговому залі. Робота касира торгового залу вимагає ретельності і уважності, тому що це робота з грошима.

closeBtn

Замовте дзвінок:

ПОРТФОЛИО

Дизайн и вёрстка от Дарменко Андрея

Помощь при создании от Крохмалёва Даниила

Администратор сайта Крохмалёв Даниил